
Фрезер ручний Procraft POB980 на 3 бази Q-STORE -shopping-without-problems-
3 828 ₴
- Готово к отправке
- Код: POB980
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фрезер Procraft POB-980
Procraft POB980 застосовується в різних столярних та теслярських роботах для обробки кромок і профілів, фасок в дерев'яних конструкціях, для виготовлення пазів і т.д.
- Ергономічна рукоятка сприяє надійному та комфортному хвату інструменту.
- Лінійка, розташована в бічній частині корпусу, забезпечує точне регулювання глибини фрезерування.
Ключові особливості:
- Блокування кнопки включення для тривалих робіт
- Плавне регулювання глибини фрезерування
- Покращений захист від пилу
- Можливість підключення пилососа за допомогою перехідника
Технічні характеристики:
- Потужність 710 Вт
- Розмір цанги: 6, 8, 10 мм
- Кількість обертів: 13000 - 33000 об / хв
- Глибина фрезерування: 0 - 50 мм
- Блокування кнопки включення: так
- Плавний пуск: так
- Кнопка блокування шпинделя для швидкої заміни оснащення
Комплектація:
- Фрезер
- Лінійка з паралельним упором
- Перехідник для підключення пилососа
- Три цанги: 6, 8, 10 мм 3 бази
- Комплект вугільних щіток
- Сумка
- Інструкція Гарантійний талон Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная глубина фрезерования | 50 мм |
| Максимальное количество оборотов | 33000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Размер цанги | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
Информация для заказа
- Цена: 3 828 ₴




