
Мережевий дриль-шуруповерт Procraft PB-1150/2 DFR Q-STORE -shopping-without-problems-
1 320 ₴
- Готово к отправке
- Код: PB-1150/2 DFR
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий дриль-шуруповерт
Procraft PB-1150 DFR
Використовується для свердління отворів в різних типах матеріалів, а також для закручування і відкручування елементів кріплення - саморізів та шурупів.
Ключові особливості:
- Блокування шпинделя для зручної заміни біт і м'якого докручування
- Максимальний крутний момент 45 Нм
- Планетарний редуктор підвищеної міцності
- Швидкий доступ до вугільних щіток
- Довжина кабеля 2 м
Основні характеристики:
- Потужність: 300 Вт
- Тип патрону: швидкозатискний
- Максимальний крутний момент: 45 Hм
- Кількість швидкостей: 2
- Максимальна кількість обертів на першій швидкості: 400 об / хв
- Максимальна кількість обертів на другій швидкості: 1600 об / хв
- Реверс: так
- Регулювання кількості обертів: так
- Блокування кнопки включення: так
Комплектація:
- Мережевий дриль-шуруповерт
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1600 об/мин |
| Максимальный крутящий момент | 45 H*m |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 320 ₴




