-5%

Професійний пневматичний домкрат 3,5 тонни Silver S12070G Q-STORE -shopping-without-problems-
4 180 ₴
3 971 ₴
- Готово к отправке
- Код: S12070G
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійний пневматичний домкрат Silver S12070G вантажопідйомністю 3500 кг і висотою підйому до 400 мм.Домкрат широко використовуються у всіх видах майстерень і всюди, де необхідно піднімати автомобілі.
Особливості:
- В інструменті використовуються 2 клапани - впускний і випускний Таке рішення забезпечує найвищий комфорт роботи та можливість відключення джерела повітря після накачування без ризику неконтрольованого опускання підйомника.
- Домкрат оснащений двома колесами, що робить його зручним для перенесення та позиціонування під транспортним засобом.
- Підйомна подушка виготовлена з посиленої гуми, завдяки чому забезпечується невелика вага пристрою.
- У верхній частині використовувалася гумова подушка для запобігання неконтрольованому переміщенню піднятого вантажу.
- Регульована ручка значно полегшує маневрування витягу, особливо в невеликих приміщеннях, а також його зберігання.
Технічні дані:
- Живлення від стисненого повітря;
- Швидкий роз'єм для підключення інших пневматичних пристроїв;
- Вантажопідйомність до 3,5 тонн
- Мін. висота: 140 мм
- Макс.
- Вес: 15,5 кг, з упаковкою 16,5 кг
- Робочий тиск: 6 - 12 бар
- Додаткова гумова накладка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver |
| Страна производитель | Польша |
| Высота подхвата | 150 мм |
| Высота подъема | 400 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 3500 кг |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Пневматический |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 971 ₴







