-5%

Шліфувальна машина для стін і стелі Kraft&Dele KD1741 Q-STORE -shopping-without-problems-
3 256 ₴
3 093 ₴
- Готово к отправке
- Код: KD1741
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шліфувальна машина Kraft&Dele KD1741– це електроінструмент, призначений для шліфування великих, плоских поверхонь з використанням паперових шліфувальних дисків. Шліфмашина оснащена системою для видалення пилу, що утворюється під час роботи, та мішком для його збору, дозволяє звести до мінімуму запиленість робочого місця.
Особливості:
- Регулювання частоти обертання обертів.
- LED підсвічування.
- Знімний сегмент захисної платформи для шліфування кутів та місць примикання стін до стелі та підлоги.
- М'який мережевий кабель завдовжки 4 метри.
- Двометровий шланг із мішком-фільтром для автономної роботи без пилососу.
- Встановлення додаткової рукоятки зліва та справа.
- Регулятор надходження повітря на захист платформи.
- М'яка опорна платформа для оптимального прилягання наждакового паперу до стіни із щітковим ущільнювачем по периметру.
- У комплекті 6 дисків.
Характеристики:
- Напруга: 220 В
- Потужність: 1500 Вт
- Діаметр диска: 190 мм
- Кількість оборотів: від 1400 до 2500 об/хв
- Вага: 2.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft Dele |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 2500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 190 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Щеточный |
Информация для заказа
- Цена: 3 093 ₴









