
Акумуляторна ланцюгова міні пила Procraft PKA44 безщіткова в кейсі Q-STORE -shopping-without-problems-
1 936 ₴
- Готово к отправке
- Код: PKA44KZ
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна ланцюгова міні пилка Procraft PKA44 використовується для пиляння деревини та пластику. Невеликі габарити та вага інструменту забезпечують просту та комфортну роботу, знижуючи навантаження на зап'ястя оператора. Інноваційне пиляльне полотно виключає вібрації, що також підвищує зручність і точність робіт.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - для тривалого терміну служби
- Рукоятка з гумовими вставками - для кращого контролю за інструментом у роботі
- Невеликі габарити – для роботи в умовах обмеженого простору
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Максимальна кількість обертів: 4600 об / хв
- Довжина шини: 6" (15 см), 8" (20 см)
- Крок ланцюга: 1/4"
- Змащування ланцюга: ручне
- Механічне гальмо ланцюга: ні
- Акумулятор у комплекті: так
- Зарядний пристрій у комплекті: так
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні пила
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Ланцюг (6", 8")
- Шина (6", 8")
- Кейс
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина шины | 200 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Шаг цепи | 1/4" |
Информация для заказа
- Цена: 1 936 ₴






