-5%

Масляний обігрівач LEX LXHY-20G1 Q-STORE -shopping-without-problems-
2 059 ₴
1 956 ₴
- Готово к отправке
- Код: LXHY-20G1
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Масляний радіатор LEX LXHY-20G1 – відрізняється надійністю та низьким рівнем шуму!
Завдяки регульованому термостату масляний радіатор дає можливість контролювати температуру в приміщенні в будь-який час доби.
- У нижній частині корпусу на спеціальних кронштейнах встановлені роликові коліщатка для зручного переміщення приладу з однієї кімнати до іншої.
Масляний радіатор є універсальним засобом обігріву кімнати, ефективною заміною стандартних батарей.
Особливості:
- 9 ребер
- 3 нагрівальні елементи 800/1200/2000 Вт
- Регульований термостат
- Захист від перегрівання
- Ручка для переносу
- Зберіганння шнуру
- 4 колеса
Характеристики:
- Три ступені нагріву: 800/1200/2000 Вт
- Площа обігріву: 20 кв.
- Кількість секцій: 9 шт
- Гарантія: 12 м
Комплектація:
- Масляний обігрівач
- 4 колеса
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEX |
| Количество режимов работы | 3 |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 405 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Ширина | 625 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 956 ₴

