
Домкрат підкатний 140-460мм 3т Kraft&Dele KD386 Q-STORE -shopping-without-problems-
5 016 ₴
4 766 ₴
- Готово к отправке
- Код: KD386
Низькопрофільний гідравлічний підйомник вантажопідйомністю 3т KRAFT&DELE KD386.
Підйомник оснащений сталевими колесами на передній осі та опорними поворотними колесами на задній осі.
Проста конструкція і невеликі розміри пристрою гарантують зручність використання і надійність для кожного водія.
Підйомник дозволяє нам працювати в дуже різноманітних мінімально-максимальних діапазонах (140 - 460 мм)
Професійний міцний інструмент, виготовлений з дуже міцного та стійкого до погодних умов матеріалу. Він має зливний клапан, інтегрований із запобіжним клапаном.
Практичний автомобільний підйомник, оснащений опорними колесами, що полегшує його переміщення.
Наш підйомник відповідає суворим стандартам безпеки.
Виготовлений з масивних матеріалів і з великою увагою до деталей!
Склад Набору:
-
Підйомник KRAFT&DELE KD386 3T
-
Оригінальна упаковка
-
Посібник користувача
-
Гума
-
Ручка для підйому та опускання з 2 частин
Характеристики:
|
Макс. вантажопідйомність |
3 т |
|
Діапазон підйому |
140 - 460 мм |
|
Довжина |
560 мм |
|
Довжина ручки |
930 мм |
|
Вага |
приблизно 23 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft Dele |
| Страна производитель | Польша |
| Высота подхвата | 140 мм |
| Высота подъема | 460 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 2500 кг |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Собственный вес | 23 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 766 ₴









