Відбійний молоток Kraft&Dele KD1738 3.2 кВт
Мелот KD1738 буде використовуватися, серед іншого, для спрацювання та довбання бетонних стін, будь-якої настінної та підлогової плитки, у роботах у приміщенні або на відкритому повітрі та багато іншого. Він обладнаний швидким кріпленням інструмента HEX-GAN, що дає змогу купити безліч різних аксесуарів для цієї системи.
Він має додаткову ручку, яка забезпечує зручну та ефективну роботу. Ручка розташована в передній частині молотка, що забезпечує дуже гарну стійкість, ідеальний застосунок зусиль і чудовий баланс, що призводить до роботи без втоми.
Висока енергія удару та дуже висока потужність (3200 Вт) у поєднанні з малою вагою робить роботу з цим пристроєм безвідмовною.
Характеристики:
- Потужність: 230 В / 50 Гц
- Потужність: 3200 Вт
- Введення долота: HEX-GAN
- Енергія удару: 55 Дж
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEX |
| Вес | 15 кг |
| Максимальная сила удара | 55 Дж. |
| Максимальное количество ударов | 1400 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2900 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-max |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 17 299 ₴







