Професійний набір ударних торцевих головок Kraft&Dele, позначення KD11762, призначений для використання з пневматичним обладнанням, яке працює в дуже важких умовах при різних навантаженнях.
Рекомендується для професійного шиномонтажу та автосервісу.
Набір виготовлений зі спеціальної хромомолібденової сталі, яка має вдвічі більшу міцність на розрив, ніж звичайна вуглецева сталь, і втричі більшу межу текучості.
Весь набір упакований в практичний кейс, завдяки якому ми будемо підтримувати порядок під час роботи.
Комплектація:
-
Ударні торцеві головки 1/2" 16шт. KD11762
-
Оригінальна упаковка
Характеристики:
|
Кількість торцевих головок |
14 шт. |
|
Квадрат |
1/2" |
|
Головки довжиною 38 мм |
10, 12, 13, 14, 15, 27, 30, 32 мм |
|
Головки довжиною 78 мм |
17, 19, 21, 22, 24, 36 мм |
|
Тип головки |
Шестигранна |
|
Матеріал |
Хром-молібденова сталь Cr-Mo |
|
Кількість подовжувачів |
2 шт. |
|
Вага |
Близько 2,8 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft&Dele |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Квадрат | 1/2" |
| Размер max | 36 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
- Цена: 1 367 ₴










