Набір головок 12-гранних 21шт. 8-36мм Kraft&Dele KD10348
- Набір спеціалізованих головок фірми Kraft&Dele, що дозволяє відкручувати кілька типів гвинтів: шестигранні, дванадцятигранні, профільні гвинти Torx-E та дюймові гвинти.
- Незамінний у всіх професійних автомобільних і ремонтних майстернях і виробничих компаніях.
- Міцна хромованадієва сталь
- Квадрат 1/2"
Характеристики продукту:
- Виготовлений із хромованої сталі-ванадію (CrV ) - особливий вид сталі, який використовується для виробництва інструментів.
- У випадку з цим типом сталі її гартування підвищується за рахунок використання хрому та ванадію як легуючих добавок.
- Хром гарантує стійкість сталі до корозії, окислення, стирання та високу міцність при високих температурах.
- Додавання ванадію пригнічує ріст зерна під час термічної обробки, одночасно збільшуючи пластичність як загартованої, так і відпущеної форми.
Характеристики:
- Розміри: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 , 24, 27, 30, 32, 34, 36 мм
- Кріплення: штифт 1/2"
- Матеріал: хромованадієва легована сталь 50БВ30
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft&Dele |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 21 шт |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Размер max | 36 мм |
| Размер min | 8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
Информация для заказа
- Цена: 1 719 ₴








