
Рюкзак міський Troika Cross Bag 5 л через плече Чорний Q-STORE -shopping-without-problems-
1 360 ₴
- Готово к отправке
- Код: SBG30/BK
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак міський Troika Cross Bag 5 л через плече
CROSS BAG — це ідеальне поєднання рюкзака та сумки. Кроссовер-рюкзак. Саме те, що вам потрібно на ходу: надіньте його на спину або на грудях і звільніть обидві руки.
CROSS BAG має дві передні кишені на блискавці та бічні петлі, велике основне відділення та потаємне відділення ззаду. Цей кросовер-рюкзак виготовлений із канви. Цей міцний матеріал також використовується для виробництва брезенту та є добре мийним.
Характеристики:
- Колір — Червоний/чорний, з модним принтом.
- Розміри — 180 х 335 х 120 мм.
- Рюкзак через плече, хрест-навхрест на спині або грудях, спереду з 2 відділеннями на блискавці та петлями для зберігання, великим основним відділенням із висувним відділенням і відділенням на блискавці, регульованим плечовим ременем, потайним відділенням ззаду,
- Ємністю — 5 літрів,
- Вантажність до 15 кг,
- Міцний матеріал, що миється, брезент.
Ідеальне поєднання рюкзака та сумки. Носіть ви його на спині або на грудях — сумка через плече має стильний вигляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Troika |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 320 г |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 18 см |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Глубина | 12 см |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Объем | 5 л |
| Особенности | Анатомическая конструкция, Водонепроницаемая ткань |
| Пол | Мужской |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 33.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 360 ₴







