
Сумка для ноутбука Troika Laptop bag (до 13.3 дюйма) з плечовим ременем Чорний Q-STORE -shopping-without-problems-
3 240 ₴
- Готово к отправке
- Код: LMO13/BK
Сумка для ноутбука Troika Laptop bag (до 13.3 дюйма) з плечовим ременем
Компанія Troika використовувала арамідне волокно DuPont, широко відоме як кевлар і зазвичай використовується для виготовлення пуленепробивних жилетів, щоб перетворити сумку Troika Laptop bag в офіс (сумку можна використовувати як стіл для ноутбука) і в безпечне місце для вашого ноутбука, документів планшета й аксесуарів.
Досить місця для ноутбука з діагоналлю додаткового планшета з діагоналлю 8 дюймів, а також усього іншого, що потрібно для цифрового життя в дорозі. Для ноутбука та планшета є окремі відсіки.
Ця надміцна валіза містить регульований плечовий ремінь і міцну широку ручку для перенесення, яка також підходить для валізи на коліщатках.
Характеристики:
- Сумку для ноутбука можна використовувати як стіл для ноутбука
- Розміри 27,5 x 38,5 x 7,5 см
- Вага 1040 г
- Колір чорний
- Амортизувальна зовнішня оболонка з кевлару ( волокна) DuPont
- Двостороння блискавка
- Основне відділення з 2 знімаються перегородками: 1 чохол для ноутбука до 13.3 дюйма із застібкою-липучкою, 1 чохол для планшета завдовжки до 8 дюймів
- 3 відділення для електронних аксесуарів
- Знімний регульований плечовий ремінь
- Посилена широка ручка (підходити для кріплення до валізи на коліщатках)
Troika поєднує в собі дивовижні інновації, практичність і свіжий дизайн. безпеку та довкілля.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Troika |
| Страна производитель | Германия |
| Диагональ экрана ноутбука | 13,3" |
| Особенности | Противоударный корпус |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 1040 г |
| Высота | 275 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Ширина | 385 мм |
- Цена: 3 240 ₴






