
Сумка-рюкзак водонепроникний Troika 10 л IPX6 з функцією охолодження (Сірий) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 580 ₴
- Готово к отправке
- Код: RUC03/GY
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка-рюкзак водонепроникна Troika 10 л IPX6 з функцією охолодження
Рюкзак із функцією охолодження і відкидним верхом, для водних видів спорту, риболовлі, плавання, походів, кемпінгу тощо, водонепроникний (ступінь водонепроникності IPX6), знімні лямки, об'єм 10 літрів, вантажність шви, міцний матеріал, захищає вміст від води, можна згорнути для економії місця.
Все всередині залишається сухим відповідно до стандарту IPX6 завдяки термосварним швам і практичній закручувальній застібці. завдяки ефективній термопідкладці.
Характеристики:
- Об'єм 10 л,
- Вантажність до 10 кг
- 100% поліестер, ПВХ/березент
- Розмір — 500 х 300 х 15 мм
- Вага 437 г
- Ступінь водонепроникності IPX6
- Завдяки зварним швам 1-2-DRY BAG зберігає ступінь водонепроникності IPX6 — захист від проникнення води у разі короткочасного затоплення.
Під час виробництва продукції Troika орієнтується на екологічність і бере на себе відповідальність за якість, безпеку та довкілля.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Troika |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.437 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 10 л |
| Особенности мешка | Водонепроницаемый, Влагостойкий |
| Состояние | Новое |
| Тип мешка | Гермомешок - сумка |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Высота | 50 см |
| Диаметр | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 580 ₴




