
Комплект органайзерів Troika Onpack (2 шт.) штучна шкіра Чорний Q-STORE -shopping-without-problems-
1 620 ₴
- Готово к отправке
- Код: CBO60/BK
Комплект органайзерів Troika Onpack (2 шт.)
Комплект із двох органайзерів Onpack чорного кольору з твердою обкладинкою та застібкою-блискавкою чудово вмістить і збереже все необхідне — електронні аксесуари, косметику та дороге приладдя.
Завдяки численним відділенням, сіткам і еластичним ременям, всі аксесуари будуть надійно зафіксовані. За потреби маленький органайзер може бути збережений у великому, щоб заощадити місце. Штучна шкіра й оксамит у блискучому чорному кольорі. Дуже зручне рішення для дрібних ґаджетів, кабелів, навушників, документів, джерел живлення, ліків та інших необхідних дрібниць. Шляхетне вироблення з гладким шкіряним покриттям надає органайзеру статусу.
Технічні характеристики:
- Артикул: CBO60/BK.
- Матеріал: Штучна шкіра (PU), оксамитова підкладка.
- Цвет: Чорний, глянсовий.
- Розміри комплекту: 160 x 130 x 60 мм.
- Вага: 189 г.
- Кількість у наборі: 2 шт. (Червоного розміру).
- Дизайн: TROIKA Design Werkstatt.
Цей комплект ідеально підходить як корпоративний подарунок або функціональний аксесуар для людей, які цінують лад у сумці або валізі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Troika |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 6.5 см |
| Ширина | 13 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 16 см |
| Количество органайзеров | 2 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сумка-органайзер |
- Цена: 1 620 ₴






