
Аптечка першої допомоги Troika Erste Hilfe Set непромокаюча з карабіном Червоний Q-STORE -shopping-without-problems-
1 240 ₴
- Готово к отправке
- Код: FIA16/RD
Аптечка першої допомоги Troika Erste Hilfe Set непромокаюча з карабіном
Цей водонепроникний комплект для надання першої допомоги TROIKA завжди з вами, хоч куди б ви вирушили за життєвими пригодами, чи то кемпінг, відпочинок на воді, чи нескінченні дощовиті дні. Дорожня сумка з верхом, що закривається, зберігає вміст абсолютно сухим. У цьому разі повний комплект аптечки з пластирами, перев'язувальними ножицями, ковдрою швидкої допомоги, слінгом і багатьом іншим залишиться абсолютно сухим.
У мішку все, що необхідно з медикаментів у надзвичайної ситуації. 18 х 26 х 11 см, виготовлений із міцного поліестеру з ПВХ-покриттям і практичним карабіном на кришці.
Характеристики, склад:
- Аптечка першої допомоги водонепроникна.
- надійний механізм закриття
- карабін
- перев'язувальний еластичний бинт: 1 х 7,5 см х 4,5 м і 5 см х 4,5 мм
- 1 маска "рот в рот"
- 1 пара вінілових рукавичок
- 2 спиртові серветки,
- 2 антисептичні серветки span>
- 2 серветки, що знімають біль і свербіж, пов'язані з невеликими опіками, подряпинами, укусами комах і укусами.
- 1 теплова ковдра — срібло,
- 1 трикутна пов'язка 96x96x136 см,
- 2 марлеві пов'язки 2" x 2", 4 марлеві пов'язки 3"x3"
- 4 H-подібних лейкопластирів
- 10 лейкопластирів
- 5 водостійких лейкопластирів,
- 5 лейкопластирів для пухирів,
- 3 тканинні лейкоспластирі 10x6 см,
- 1 ножиці 9 см
- Матеріал: поліестер із ПВХ покриттям, червоний/білий.
Містить усе, що вам потрібно в надзвичайній ситуації: зокрема перев'язувальні матеріали, пластирі та рятувальна ковдра — з цією аптечкою ви завжди будете готові.
Не потрібно турбуватися про те, що вміст намокне: комплект TROIKA FIRST AID KIT виготовлений із поліестеру з ПВХ-покриттям і тому водонепроникний.
Під час виробництва продукції Troika орієнтується на екологічність і бере на себе відповідальність за якість, безпеку та довкілля.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Troika |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 26 мм |
| Глубина | 11 мм |
| Комплектация аптечки | Лейкопластырь |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальные |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 18 мм |
- Цена: 1 240 ₴



