
Рюкзак для ноутбука Troika Business Roll Top 16" Чорний Q-STORE -shopping-without-problems-
4 980 ₴
- Готово к отправке
- Код: BBL51/BK
Рюкзак для ноутбука Troika Business Roll Top 16 дюймів
Рюкзак Troika Business Roll Top Black виготовлений із міцного вологозахищеного (клас водонепроникності IPX4), поліестеру/поліуретану/брезента. Він має посилене дно, що дає змогу рюкзаку сидіти рівно. Широка прокладка гарантує, що ви можете безпечно носити із собою ноутбук із діагоналлю екрана до 16 дюймів.
У цьому рюкзаку безліч кишень для всього необхідного, зокрема надійна внутрішня кишеня. Ви також можете заховати трекер, як-от Apple Tag, у спеціально відведена внутрішня кишеня. Рюкзак, що відповідає високим стандартам вимогливого мандрівника.
Характеристики:
- Бренд: Troika
- Підходить для ноутбука до 16 дюймів
- Розміри В: 11 Д: 42 Ш: 40 см
- поліестер/поліуретан/брезент
- Чорний колір
- Основне відділення з внутрішнім відділенням на блискавці та рухомою вставною кишенею із застібкою на липучці.
- Зовнішня передня кишеня на блискавці, 2 бічні кишені з потайною
- М'які плечові лямки
- Петля для кріплення до візка на коліщатках або валізі
- Посилене стояче дно
- Протиугінний, протидощовий рулонний верх
Troika поєднує в собі дивовижні інновації, практичність і свіжий дизайн.
Під час виробництва продукції Troika орієнтується на екологічність і бере на себе відповідальність за якість, безпеку та довкілля.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Troika |
| Страна производитель | Германия |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 42 см |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Глубина | 11 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 15 л |
| Особенности | Карман для ноутбука |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Для ноутбука |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 40 см |
- Цена: 4 980 ₴





