
Скринька для коштовностей Friedrich Lederwaren Jolie 2.0 Червоний Q-STORE -shopping-without-problems-
5 950 ₴
- Готово к отправке
- Код: 23255-40
Скринька для коштовностей Friedrich Lederwaren Jolie 2.0
Скринька Friedrich Lederwaren виготовляються на фабриці в Німеччині, у місті Шванштен.
Скринька для зберігання коштовностей вирізняється високою якістю та стильним лаконічним дизайном. Чудовий подарунок для ділової людини.
Сьогодні мати продукцію Friedrich Lederwaren вважається ознакою гарного смаку, солідності та компетентності в підборі аксесуарів. Вироби цього бренда відповідають усім світовим стандартам якості, мають сертифікати відповідності та фірмову гарантію.
Асортимент компанії оновлюється й доповнюється кожен сезон. Кожна серія виробів несе в собі особливий стиль, неповторні обриси та дизайнерські рішення. Совиробники бренда не тільки стежать за модними тенденціями, а й часто самі їх диктують. Сьогодні продукція торгової марки Friedrich Lederwaren — це знак неперевершеної якості та вишуканого стилю.
Особливості:
- Зовнішнє оздоблення виготовлене зі штучної шкіри з візерунком ящірки.
- Внутрішня частина виготовлена з бежевого велюру.
- Надійний патентований замок.
- Функційний внутрішній простір.
Характеристики:
- Розмір:20,5x15x16 см
- Загальне оздоблення: червона екошкіра
- Внутрішнє оздоблення: бежевий велюр
- Чотири яруси
- Верхня кришка з ручкою
- Скринька для коштовностей закривається на замок
- Виробництво: Німеччина (г. Шванштетен)
Під час догляду за виробом рекомендується використовувати вологу ганчірку.
*Компанія "Фридріх" заснована 1989 року в м. Шванштетен (Німеччина) і виробляє дорожні аксесуари найвищої якості. Продукція виготовляється з найкращих матеріалів, використовується надійна фурнітура. Збирання й обтягування шкірою здійснюється вручну та проходить кілька етапів контролю якості. Вироби "Фрічрих" призначені для дбайливого зберігання й перевезення коштовностей, годинників, цінних предметів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jolie |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 150 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 160 см |
| Назначение | Универсальный |
| Тип | Шкатулки |
- Цена: 5 950 ₴



