
Подушка універсальна багатофункціональна RP 62 з підігрівом Сірий Q-STORE -shopping-without-problems-
3 349 ₴
3 249 ₴
- Готово к отправке
- Код: 719449
Подушка універсальна багатофункціональна RP 62 з підігрівом
Багатофункціональна подушка RP 62 для розслаблення та відпочинку в положенні лежачи на животі, подушка для ігор на телефоні, для читання, подушка для спини, зроблена з піни з ефектом пам'яті. Наволочка знімна, можна прати.
Дія функції підігрівання:
- Вбудований металевий нагрівальний елемент забезпечує рівномірний розподіл тепла поверхнею подушки, де міститься нагрівання.
- Уровни нагрева: На пульті можна вибрати температуру нагрівання, 3 рівні. Також нагрівання можна не використовувати.
- Тривалість підігрівання. На пульті можна вибрати, через який період часу нагрівання подушки вимкнеться (15, 30, 45 або 60 хвилин)
- Енергоефективність: Подушка працює від будь-якого USB-порту, а для тривалої роботи рекомендується використовувати Power Bank з ємністю від 10000 mAh.
Особливості:
1. Подушка для максимального комфорту: відчуйте райське розслаблення й ергономічну підтримку з цією клинуватим подушкою, що ідеально підходить для приємного спокійного розслаблення та зручного читання.
2. Подушка для зняття дискомфорту в спині: ця клиноподібна подушка, виготовлена з піни, має ефект пам'яті, підтримує вирівнювання хребта та забезпечує підтримку вигину голови та шиї, забезпечуючи зручне та корисне положення для релаксу.
3. Подушка має широке застосування: підходить для читання в ліжку або сімейних розваг, також ця багатофункціональна подушка для релаксу задовольняє різні потреби та підходить для використання в різних сценаріях, як-от обідня перерви.
4. Має розслаблювальну підтримувальну конструкцію: насолоджуйтеся читанням і розвагами, легко розслабляючись, оскільки ця клиноподібна подушка забезпечує підтримку для читання й гри на телефоні.
5. Підтримуйте гігієнічне середовище: подушка забезпечує чисте та свіже розслаблення завдяки знімному чохлу, що спрощує чищення та догляд, а також продовжує термін експлуатації подушки.
Подушка постачається в стиснутому вигляді. Після відкриття пакета для прийняття своєї форми їй необхідно полежати деякий час.
Характеристики:
- Виробник - BenBo
- Тип - Масажна подушка
- Тип масажного впливу - Свинг, Масаж Шіацу
- Форма - Прямокутна
- Матеріал: всередині піна, зовні знімна наволочка.
- Тип керування - Ручне
- Максимальна вага користувача - 120 кг
- Розмір виробу: приблизно 60x40x25 см
- Колір — Сірий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Наполнитель | Пена AirFoam |
| Ортопедические свойства | Да |
| Тип подушки | Анатомическая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид массажного воздействия | Массаж Шиацу, Свинг |
| Возможность выбора области массажа | Да |
| Длина | 60 см |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Область массажа | Верхняя часть спины, Вся спина, Нижняя часть спины, Плечи, Спина, Талия, Шея |
| Подушка-подголовник | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Массажная подушка |
| Тип управления | Ручное |
| Толщина | 25 мм |
| Ширина спинки | 40 см |
- Цена: 3 249 ₴








