
Сумка для ноутбука XD Design Laptop Bag 16" з ручкою та плечовим ременем Чорний Q-STORE -shopping-without-problems-
3 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: P706.231
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка для ноутбука XD Design Laptop Bag 16" з ручкою та плечовим ременем
Сумка для ноутбука XD Design з діагоналлю 16 дюймів забезпечує надійний захист ноутбука. Виготовлений із тканини R-pet 1200D і текстурованого поліуретану з водовідштовхувальним оздобленням. Верхня ручка та плечовий ремінь забезпечують універсальні можливості перенесення, а задня кишеня забезпечує зручне зберігання необхідних речей. Водонепроникна блискавка та текстурована флісова підкладка забезпечують додаткову стійкість.
Сумка виготовлена з тканини R-pet з маркуванням AWARETM. AWARETM гарантує використання натуральної переробленої тканини. 16% переробленого матеріалу. Підходить для ноутбука, планшета, розміру в дюймах: 16.
Характеристики:
- Виробник: XD Design
- Країна-виробник Нідерланди
- Товщина: 2,5 см.
- Ширина: 39 см.
- Висота: 27 см.
- Вага: 538 г.
- Об'єм: 2,6л.
- Матеріали: Перероблений поліетилентерефталат (ПЕТ), поліуретан.
- Діагональ дисплея: 16
- Захист від вологи: Так
- Колір чорний.
- Діагональ дисплея: 16
- Захист від вологи: Так
- Колір: Чорний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XD design |
| Диагональ экрана ноутбука | 16" |
| Материал | Полиуретан |
| Особенности | Противоударный корпус, Защита от боковых ударов, Водоотталкивающая пропитка, Защита углов, Замок |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 538 г |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Объем | 2.6 л |
| Ширина | 390 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 250 ₴







