
Сумка для ноутбука XD Design 14" з ручкою та плечовим ременем Чорний Q-STORE -shopping-without-problems-
2 650 ₴
- Готово к отправке
- Код: P706.221
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка для ноутбука XD Design 14" з ручкою та плечовим ременем
Сумка для ноутбука XD Design з діагоналлю 14 дюймів забезпечує надійний захист ноутбука. Виготовлена з тканини R-pet 1200D і текстурованого поліуретану з водовідштовхувальним оздобленням. Верхня ручка та плечовий ремінь забезпечують універсальні можливості перенесення, а задня кишеня забезпечує зручне зберігання необхідних речей. Водонепроникна блискавка та текстурована флісова підкладка забезпечують додаткову стійкість.
Виготовлено з тканини R-pet із маркуванням AWARETM. З AWARETM гарантується використання натуральної переробленої тканини. 17% переробленого матеріалу. Підходить для ноутбука, планшета, розміру в дюймах: 14.
Характеристики:
- Виробник: XD Design
- Країна-виробник Нідерланди
- Артикул: Р706.221
- Товщина: 2,5 см.
- Ширина: 35 см.
- Висота: 24 см.
- Вага: 480 г.
- Об'єм: 2 л.
- Матеріали: Перероблений поліетилентерефталат (ПЕТ), Поліуретан.
- Захист від вологи: Так
- Колір: Чорний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XD design |
| Диагональ экрана ноутбука | 14" |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Противоударный корпус, Защита от боковых ударов, Водоотталкивающая пропитка, Защита углов, Замок |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 24 мм |
| Глубина | 2.5 мм |
| Объем | 2 л |
| Ширина | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 650 ₴








