
Газовий пальник BRS-73 4200 Вт на 3 конфорки Q-STORE -shopping-without-problems-
3 049 ₴
2 949 ₴
- Готово к отправке
- Код: 719363
Газовий пальник BRS-73 4200 Вт на 3 конфорки
Модель пальники BRS-73 має три конфорки, працюють синхронно. Це створює масивний потік полум'я, що дає змогу нагріти 1 літр води менш ніж за 4 хвилини. Газа водночас споживається зовсім небагато. Цей виріб також можна застосовувати як мініатюрний мангал. Для виготовлення пальника були використані матеріали, як-от алюміній, мідь, сталь, захищена від іржі. Підпал тут зовнішній, а як паливо використовується зріджений газ. Передбачений також жорсткий чохол у наборі для зручного зберігання й перенесення.
Потужність виробу становить 4200 ватів. Дуже швидке закипання води, один літр досягає температури 100 °C буквально за 3 хвилини 50 секунд. Розміри пальника: діаметр досягає 17,6 см, а висота становить 12,5 сантиметра. Витрата газу: 324 г за одну годину роботи. Важить ця модель 480 грамів. Пальник допоможе швидко й ефективно приготувати їжу в умовах походу або вилазки. Дуже міцна та довговічна, стане вашим надійним помічником у подорожах і турпоходах. Генерує стабільне, рівне полум'я, яке сприяє швидкому та якісному нагріванню. Легкий процес приготування, навіть якщо поблизу немає повноцінної кухні.
Характеристики вироби:
- пальник із зовнішнім підпалом;
- працює на зрідженому газі;
- споживання палива: 324 г за одну годину роботи;
- потужність пальника: 4200 вт;
- вода закипає за 3 хвилини 50 секунд;
- три конфорки, що працюють одночасно;
- вага моделі — 480 грамів;
- у складі: алюміній, мідь, сталь, захищена від іржі;
- міцний та надійний пальник.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRS |
| Вес | 0.48 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал газовой горелки | Комбинированный |
| Номинальная мощность | 4200 Вт |
| Расход газового топлива | 324 г/час |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Зелёный |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 3.5 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 125 мм |
| Длина | 176 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Комплектация | |
| Кейс для транспортировки | Да |
- Цена: 2 949 ₴








