
Газовий пальник BRS-75 7000 Вт на 5 конфорок Q-STORE -shopping-without-problems-
3 279 ₴
3 179 ₴
- Готово к отправке
- Код: 719362
Газовий пальник BRS-75 на 5 конфорок
Газовий пальник BRS-75 призначена для використання на відкритому повітрі в процесі кулінарії. Призначення — туризм, активний відпочинок. Має чималу потужність 7 кіловатів. Виготовлений із міцної неіржавкої сталі й алюмінієвого сплаву. П'ять невеликих конфорок для рівномірного розподілу тепла. Регульований клапан для легкого керування потужністю полум'я. Як паливо тут використовується газ бутан.
Високоефективна модель допоможе закип'ятити один літр води за кілька хвилин. Три нековзні складані опори створюють стійку платформу для приготування їжі. Три складані ніжки з нековзними гумовими накладками. Постачається у футлярі для зручного транспортування.
Компактні розміри, зручна конструкція. Габарити моделі: висота становить 130 мм, діаметр — 120 міліметрів. У складеному положенні висота пальника досягає 95 міліметрів. Важить 745 грамів.
Характеристики:
- газовий пальник для приготування їжі на відкритому повітрі;
- паливо: газ; бутан;
- потужність: 7 кіловатів;
- п'ять конфорок;
- рівне та потужне полум'я;
- 1 літр води закипить за 2 хвилини;
- три нековзні опори;
- постачається у футлярі;
- розміри: висота становить 130 мм, діаметр — 120 мм;
- важить 745 грамів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRS |
| Вес | 0.745 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал газовой горелки | Комбинированный |
| Номинальная мощность | 7000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Зелёный |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 2 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Комплектация | |
| Кейс для транспортировки | Да |
- Цена: 3 179 ₴









