-2%

Газовий пальник BRS-80 на 10 конфорок Q-STORE -shopping-without-problems-
4 680 ₴
4 580 ₴
- Готово к отправке
- Код: 719361
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Газовий пальник BRS-80 на 10 конфорок
Газовий пальник BRS-80 слугує для полегшення процесу приготування їжі в умовах походу. Це оптимальне рішення для кулінарії на відкритому повітрі. Десять зручні конфорки. Сильна вогнева міць і рівномірне нагрівання. Утричі перевищує потужності звичайні побутові газові плити.
Потужність — 17 кіловатів. Споживання газу становить 1260 г/год. Як паливо використовується бутан, пропан, скраплений газ. Генерується сильне та рівне полум'я.
Матеріали: жароміцна неіржавка сталь, мідь, алюміній. Компактні габарити: розмір моделі становить 270*105 мм, важить 1,85 кг. Висота пальника дорівнює 165 міліметрам. Передбачена сумка для зручного зберігання виробу.
Характеристики:
- пальник для туризму, активного відпочинку, подорожей;
- паливо: бутан, пропан, скраплений газ;
- потужність становить 17 кіловатів;
- споживання газу: 1260 г/год;
- матеріали: жароміцна неіржавка сталь, мідь, алюміній;
- десять зручних конфорок;
- розміри: 270*105 мм;
- висота становить 165 мм;
- важить 1,85 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRS |
| Вес | 1.85 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал газовой горелки | Комбинированный |
| Номинальная мощность | 1700 Вт |
| Расход газового топлива | 1260 г/час |
| Состояние | Новое |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 165 мм |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 105 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 580 ₴








