
Газовий пальник BRS-3000T титановий нарізний бутановий Q-STORE -shopping-without-problems-
1 029 ₴
929 ₴
- Готово к отправке
- Код: 719359
Газовий пальник BRS-3000T титановий нарізний бутановий
Пальник BRS-3000Т призначена для використання однією людиною. Це найлегший і найменший титановий пальник у світі. Її вага становить усього 25 грамів, що дуже зручно. Вона поміститься в кишені, і якщо хтось шукає собі надкомпактну модель, то цей варіант буде ідеальним вибором. За таких досить скромних розмірів виріб має дивовижну потужність. А витрата палива невелика. Працює на зрідженому газі. Як матеріали для створення пальника використовували титановий сплав міді. Тому пальник хоч і маленький, але міцний і зносостійкий. Сильне та потужне полум'я, економія енергії до 35 відсотків. Обертання надає горінню газового пламену велику силу та температуру згоряння. Використовуваний у складі пальника сплав титану характеризується високою стійкістю до корозії, великих температур. Через такі власні властивості матеріал широко застосовується в багатьох галузях виробництва. Наприклад — у галузі аерокосмонавтики, авіації, морської справи, а також в автомобілебудуванні. Ви отримуєте реально потужний і надійний пальник, що полегшує приготування їжі на природі.
Унікальна, приголомшлива модель із дуже легкою вагою менша, ніж у кількох копеячих монет. Поміститься у вас на долоні. Її габарити в складеному вигляді становлять: 3,7 см — діаметр, а також 5,2 см — висота. У комплекті з пальником додається маленький мішечок для зручного зберігання. Ніколи ще кулінарія в польових умовах не була такою легкою, у буквальному сенсі слова.
Крихітна модель має потужність 1940 ватів, а споживання палива — 13 грамів на 1 літр рідини, що кипить. Літр води закипає за 5 хвилин і 20 секунд.
Характеристики вироби:
- надкомпактний пальник — важить усього 25 грамів;
- поміщається на долоні;
- потужність — 1940 ватів;
- літр води закипає за 5 хвилин і 20 секунд;
- розміри: 3,7 см — діаметр, 5,2 см — висота;
- паливо — скраплений газ;
- заощадження енергії до 35 відсотків;
- дуже міцна та стійка до корозії модель.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRS |
| Вес | 0.025 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал газовой горелки | Титан |
| Номинальная мощность | 1940 Вт |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серебристий |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 5.2 мин |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 37 мм |
| Ширина | 52 мм |
- Цена: 929 ₴








