
Газовий пальник BRS-3 1940 Вт із п'єзопідпалом Q-STORE -shopping-without-problems-
1 079 ₴
979 ₴
- Готово к отправке
- Код: 719356
Газовий пальник BRS-3 1940 Вт із п'єзопідпалом
Модель BRS-3 призначена для приготування їжі в похідних умовах під час відпочинку на природі. Вона має невеликі розміри та вагу, що робить її зручною для застосування в туристичній діяльності. Зручно складається, легко транспортується. Пальник працює на бутані. Вона поєднується з нарізним балоном, у ній передбачене п'єзозапалювання. Конфорок — одна. Газовий пальник просто встановити, експлуатація його також особливої праці не становить.
Виготовлений пальник із мідного сплаву та сталі. Захищена від корозії. Міцна, надійна, стійка до зношування. Потужність цього пальника становить 1,94 кіловата, а витрата палива в ньому — 140 грамів на годину. Спосіб запалення: запалювання високоенергетичної кераміки. Щоб закип'ятити один літр води, у вас піде 3 хвилини 50 секунд. Отже, маючи біля себе компактний газовий пальник, завжди можна приготувати їжу або питво в польових умовах.
Для пакування пальника передбачений пластиковий футляр. Розміри виробу становлять: 80*68*68 міліметрів. У складеному вигляді розміри досягають 80 х 57 х 48 міліметрів. Важить ця модель 170 грамів. Вона дуже міцна, практична, портативна. Можна застосовувати пальник для кемпінгу, риболовлі, туристичних походів, пікніків, вилазок, полювання.
Характеристики вироби:
- газовий пальник для застосування в туризмі, в активному відпочинку;
- працює на газі бутані;
- пальник поєднується з нарізним балоном;
- передбачена функція п'єзопідпалювання;
- одна конфорка;
- зручно складається, легко транспортувати;
- витрата палива: 140 грамів на годину;
- потужність пальника становить 1,94 кіловата;
- на кип'ятіння 1 літра води піде 3 хвилини 50 секунд;
- пальник упакований у пластиковий футляр;
- розміри в складеному вигляді становлять: 80*57*48 міліметрів;
- розміри в розкритому вигляді становлять: 80*68*68 міліметрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRS |
| Вес | 0.17 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1940 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 140 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Ветрозащита | Да |
| Время закипания 1л воды | 3.5 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 68 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Цена: 979 ₴





