
Газовий пальник BRS-11 1940 Вт із функцією п'єзопідпалу Q-STORE -shopping-without-problems-
1 039 ₴
939 ₴
- Готово к отправке
- Код: 719354
Газовий пальник BRS-11 1940 Вт із функцією п'єзопідпалу
Модель BRS-11 являє собою пальник із мідного сплаву високої міцності та неіржавкої сталі, стійкий до високих температур.
Особливість вироби — у обертовій формі полум'я, яка надає пальнику більшої ефективності. Важливо те, що тут є функція вітрозахисту, а також постійне підігрівання газу. Це має значення для експлуатації взимку, у період холодів.
Можливе п'єзопідпалювання. Як паливо для моделі використовується зріджений газ. У комплекті разом із пальником також йде чохол для зручності зберігання і транспортування. Потужність досягає 1940 ватів. Для того щоб закип'ятити один літр рідини, необхідно 4 хвилини й 40 секунд. Пальник забезпечений протиковзною підставкою, щоб уникнути проблем, типових для відпочинку в оточенні природи. Захист від дії вітру, що запобігає гасінню полум'я пальника, як наслідок, горіння повніше. Просте та зручне запалювання. Велика газова плита.
Розміри пальника становлять: 13,8*13,8*10 сантиметрів. Вага — 380 грамів. Підходить для використання в туристичній діяльності, на пікніках, у подорожах, на риболовлі, на дачі та в інших різних ситуаціях. Користуватися моделлю можна в будь-яку пору року, вона дає змогу легко та швидко приготувати їжу в похідних умовах. Практична, надійна, призначена для тривалої експлуатації. Компактні розміри та легка вага роблять пальник ще зручнішим виробом.
Характеристики:
- пальник із п'єзопідпалом;
- у складі — мідний сплав і неіржавка сталь;
- стійкість до високих і низьких температур;
- є захист від вітру;
- паливо — скраплений газ;
- потужність становить 1940 ватів;
- 1 літр води закипає за 4 хвилини та 40 секунд;
- розміри: 13,8*13,8*10 сантиметрів;
- важить 380 грамів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRS |
| Вес | 0.38 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал газовой горелки | Комбинированный |
| Номинальная мощность | 1940 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Ветрозащита | Да |
| Время закипания 1л воды | 4.4 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 138 мм |
| Ширина | 138 мм |
- Цена: 939 ₴






