Інвертор автомобільний Tataliken SFA 12V-220V 600W чистий синус
Шукаєте надійне рішення для автономного енергопостачання вдома, в автомобілі або на дачі? Перетворювач напруги Tataliken SFA 12V-220V 600W з функцією "чистого синусу" — ідеальний вибір для забезпечення стабільної роботи навіть найчутливішої електроніки та побутових приладів.
Характеристики:
- Тип — інвертор
- Модель: ps-600W
- Матеріал корпусу — метал
- Форма струму — чистий синус
- Постійна потужність — 600 Вт
- Пікова потужність — 1000 Вт
- Мінімальна вхідна напруга — 10,6 В
- Максимальна вхідна напруга — 16 В
- Вихідна напруга — 220 В
Додаткові параметри
- Тип підключення від акумулятора або від прикурювача
- Тип розеток універсальна
- Наявність USB-порту є
- Вихід розеток
- Діапазон робочих температур від -20 °C до +40 °C
- Захист від надмірної напруги на вході, від низької напруги на вході
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SFA |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Допустимая пиковая мощность | 1000 Вт |
| Другие функции и особенности | Защита от перегрузки по максимальному току |
| Защита от перегрузок | Да |
| Максимальная мощность | 1000 Вт |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Частота | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴


