-2%

Раковина RAK Ceramics Washington комплект з ніжкою 760x540x830 мм Чорний Q-STORE -shopping-without-problems-
5 499 ₴
5 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: 719287
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Раковина RAK Ceramics Washington комплект з ніжкою 760x540x830 мм
Умивальник Rak Ceramics Washington з розмірами 760 х 540 мм, з п'єдесталом (модель WT0401AWHA) являє собою стильне та практичне рішення для вашої ванної кімнати.
Його класичний дизайн і елегантні форми надають інтер'єру вишуканості та шарму. Виготовлений із якісної кераміки, умивальник забезпечує міцність і довговічність.
П'єдестал не тільки надає умивальниці стабільності, але й приховує трубопроводи, роблячи ванну кімнату більш акуратною й естетичною.
Умивальник Rak Ceramics Washington з п'єдесталом ідеально підходить для тих, хто цінує традиційний дизайн і високу якість. Надайте своїй ванній кімнаті вишуканого вигляду з цим прекрасним умивальником від Rak Ceramics.
Характеристики:
- Країна виробника - ОАЕ
- Бренд - Rak Ceramics
- Глибина - 540 мм
- Тип встановлення - З п'єдесталом
- Ширина - 760 мм
- Основний матеріал - Сан. Порцеляна
- Гарантія (літ) - 2
Комплектація:
- Умивальник,
- п'єдестал
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RAK Ceramics |
| Страна производитель | Объединённые Арабские Эмираты |
| Вид сантехнического изделия | Комплект (умывальник с пьедесталом) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал пьедестала | Фарфор |
| Материал умывальника | Фарфор |
| Состояние | Новое |
| Установка умывальника | На пьедестале |
| Форма умывальника | Нестандартная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Комплектация | |
| Пьедестал | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 399 ₴


