
Набір дитячих меблів столик із шухлядою та стільчик 70х45х51 см (Білий із сірим) Q-STORE -shopping-without-problems-
3 699 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7192072
+380 (67) 273-25-01
Набір дитячих меблів столик із шухлядою та стільчик 70х45х51см
Набір являє собою дитячий стіл із шухлядою та стільчик, виготовлений у сучасному стилі з використанням білих і дерев'яних елементів. Він розроблений з урахуванням безпеки та комфорту для ігор, навчання та творчості.
Особливості:
- Безпечні для дитини — м'які гумові крайки.
- Місткий висувний ящик для зручного зберігання та ігор.
- Сучасний дизайн і стійка конструкція.
- Матеріали високої якості, безпечні для дітей і розрічені для контакту з їжею.
Правильно підібраний стілець допомагає організувати зручний та безпечний простір
- Спинка під кутом 14,5 см забезпечує комфорт під час сидіння.
- Сидіння на висоті 30,5 см дає змогу дитині зручно ставити ніжки.
- Поперечна планка підсилює конструкцію й робить її стійкою.
Переваги стільця
- Ламіноване покриття захищає меблі та спрощує догляд.
- М'яка крайка на кутах гарантує безпеку дитини.
- Анатомічний кут між спинкою й ніжками запобігає розгойдуванню.
- Усі гвинти комплектуються заглушками в колір меблів.
Добре підібраний стіл допомагає організувати зручний простір
- Велика стільниця 67×40 см — досить місця для навчання, творчості та їжі.
- Практичний висувний ящик замість незручної полиці.
- Ящик висувається на 27 см по кульковим напрямним і дуже місткий.
Переваги столу
- Місце для ніг 40 см — за столом можуть сидіти навіть двоє дітей.
- Висота стільниці — 50 см, відповідає висоті стільця.
- Використовуються матеріали високої якості з заокругленими краями.
- Елементи іншого кольору пофарбовані товстою крайкою для безпеки.
- Округлена крайка захищає підлогу від подряпин.
Габаритні розміри столу
- Довжина: 700 мм
- Глибина 450 мм
- Висота 510 мм
Розміри стільниці
- Довжина стільниці - 670 мм
- Глибина стільниці — 400 мм
- Висота від підлоги - 400 мм
Матеріал виготовлення столу
- Стільниця - ДСП
- Опори - ламінована ДСП
- Фасади - ДСП
- Декоративні елементи - ламінована ДСП
Кольори в наявності: Білий із деревом, Білий із сірим, Білий із блакитним, Білий із рожевим, Білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Возрастная группа | Для детей |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество мест | 1 |
| Количество столов в группе | 1 шт |
| Пол | Унисекс |
| Ростовая группа | № 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стол |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 510 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Длина | 700 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 400 мм |
| Глубина столешницы | 400 мм |
| Длина столешницы | 670 мм |
| Комплектация | |
| Стульчик | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый с серым |
Информация для заказа
- Цена: 3 699 ₴







