
Душ із ємністю для води та насосом Flextail Tiny Shower Bucket 20 л Жовтогарячий Q-STORE -shopping-without-problems-
3 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: 719166
Душ із ємністю для води та насосом Flextail Tiny Shower Bucket 20 л
Контейнер Flextail Tiny Shower Bucket має повноцінну переносну систему водопостачання з душем. Конструкція обладнана електричним насосом, який забезпечує потужний потік води без потреби використання додаткових аксесуарів і під'єднання до зовнішніх джерел мережі. Все, що потрібно: наповнити контейнер водою і натиснути кнопку вмикання.
Контейнер на 20 л ідеально підійде для кемпінгу, експедицій на позашляховиках, життя в автобудинках, відпочинку на пляжі або на дачі. Він дає змогу приймати душ на природі та виконувати інші господарські завдання, хай де ви будете.
Особливості Flextail Tiny Shower Bucket:
- Работа насоса на основе технологии MicroTurbo для стабільного подавання води під високим тиском одним натисканням кнопки.
- 2 варіанти потужності потоку до 2.5 л/хв покривають будь-які потреби — від прийняття душу до практичних завдань (миття посуду, велосипеда, спорядження тощо). Дальність струменя на граничній потужності досягає 2 м.
- Автономна робота до 70 хвилин можлива завдяки вбудованому акумулятору 2500 мА·год (9.25 Вт·год) із заряджанням через USB-C. Одного заряду досить для 5 окремих сеансів душу по 14 хвилин.
- Система фільтрації — це гарантія захисту від 99% можливих засмічень і безперебійної роботи навіть під час використання води з природних джерел.
Отвори в душовій лійці мають діаметр 0.6 мм, підтримуючи оптимальний тиск і одночасно знижуючи витрату води. Шум роботи насоса мінімізований — до 50 дБ.
Клас вологозахисту конструкції відповідає міжнародному стандарту IPX7. Контейнер має плоске дно для встановлення на будь-якій рівній поверхні.
Характеристики:
- контейнер для води з вбудованим електричним насосом;
- колір оранжевий;
- об'єм — 20 л;
- джерело живлення — акумулятор 9.25 Вт·год (2500 мА·год);
- час автономної роботи — до 70 хв;
- рівень шуму під час роботи — ≤ 50 дБ;
- способ зарядки – порт USB-C (5 В/0.8 А);
- споживана потужність — 13 Вт;
- час повного заряджання — 3.5 год;
- розміри — 279 х 520 мм;
- вага — 860 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Flextail |
| Вес | 860 г |
| Вид душа | Автомобильный, Туристический, Полевой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем | 20 л |
| Особенности душа | Насос |
| Сезон | Всесезонный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
| Размеры | |
| Длина | 52 см |
| Толщина | 27.9 см |
| Ширина | 27.9 см |
- Цена: 3 199 ₴









