
Штани повітряно-компресійні Jinkairui для масажу ніг з дистанційним керуванням Q-STORE -shopping-without-problems-
4 549 ₴
- Нет в наличии
- Код: 719163
+380 (67) 273-25-01
Штани повітряно-компресійні Jinkairui для масажу ніг з дистанційним керуванням
Масажер для ніг Jinkairui – це фізіотерапевтична процедура, яка використовує стиснене повітря для масажу тіла, покращує лімфодренаж та кровообіг. Вона допомагає знизити набряки, целюліт, зайву вагу, а також покращує загальний тонус шкіри.
Як це працює
Під час пресотерапії пацієнт надягає спеціальний костюм, що складається із надувних секцій. Апарат подає стиснене повітря у ці секції, створюючи ритмічний тиск на різні частини тіла. Цей тиск стимулює лімфатичну систему, покращує відтік лімфи та крові, що сприяє виведенню зайвої рідини, токсинів та шлаків з організму.
Переваги масажера:
- Лімфодренаж: Покращує циркуляцію лімфи, зменшує набряки та застій рідини.
- Боротьба з целюлітом: стимулює розщеплення жирових відкладень та покращує стан шкіри.
- Поліпшення кровообігу: Активізує кровообіг, насичує тканини киснем та поживними речовинами.
- Зменшення обсягу: Допомагає скоригувати контури тіла, робить шкіру більш пружною.
- Відновлення після травми: Прискорює період реабілітації, зменшує біль та запалення.
- Розслаблення: Має заспокійливу та розслаблюючу дію.
Показання:
- Набряки різного походження (наприклад після травм, операцій або при варикозній хворобі).
- Целюліт.
- Зайва вага.
- Варикозна хвороба (профілактика).
- Реабілітація після травмування.
- Застій лімфи.
- Зниження тонусу шкіри.
- Малорухливий спосіб життя.
Протипоказання:
- тромбофлебіт та тромбоз (у гострій формі).
- Гострі запальні захворювання шкіри.
- Серцева недостатність.
- Ниркова недостатність.
- Пухлини (злоякісні).
- Переломи (у гострій формі).
- Вагітність.
Характеристики:
- 360 штани.
- 3D повітряна куля.
- 3 режими масажу.
- 3 рівні масажної інтенсивності
- Колір - Чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jinkairui |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 640 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Количество режимов интенсивности массажа | 3 шт |
| Количество режимов работы | 3 |
| Область применения массажера | Колени, Пальцы ног, Ступни |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Тип | Массажер для ног |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 320 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 549 ₴








