Набір газовий пальник BRS-99 + газовий балон Quest 220 г цанговий бутановий
Хочете швидко кип'ятити воду та готувати смачні страви на природі або вдома навіть без електрики й газу на кухні? Наш комплект дає таку можливість.
Набір складається з двох предметів:
- Касетний газовий пальник BRS-99
- Газовий балон Quest 220 г
Набір готовий до використання відразу після розпакування. Встановіть балон у слот пальника, натисніть п'єзопідпал і ви отримуєте стабільне полум'я.
Купівля набору вигідніша: ви заощаджуєте гроші та отримуєте сумісні аксесуари, які закривають усі базові завдання на портативній кухні.
Газовий пальник BRS-99
Касетний пальник BRS-99 працює від стандартного цангового (байонетного) балона та розвиває потужність 2670 Вт. Середня витрата палива становить 190 г/год, що заощаджує газ у разі частого використання.
Конструкція виготовлена з алюмінію, неіржавкої сталі та міді, що підвищують стійкість до нагрівання та зношування. За безпеку відповідає магнітний клапан, який перекриває подавання газу під час зростання тиску та допомагає запобігти здуттю картриджа.
Компактні розміри в складеному вигляді приблизно 250 х 90 х 105 мм спрощують транспортування. Вага пальника становить 1.23 кг.
Газовий балон Quest 220 г
Цанговий балон Quest 220 г заправлений очищеним бутаном, актуальним для використання за температури повітря від -2 °C і вище. Корпус виготовлений із високоміцного сплаву та гарантує безпеку під тиском.
Балон є одноразовим і відповідає вимогам європейського стандарту EN 417.
Характеристики:
- комплект газовий пальник BRS + цанговий балон Quest;
- потужність пальника — 2670 Вт;
- матеріали корпусу — алюміній, неіржавка сталь, мідь;
- вага пальника — 1.23 кг;
- місткість балона — 220 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRS |
| Вес | 1.23 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал газовой горелки | Алюминий |
| Номинальная мощность | 2670 Вт |
| Расход газового топлива | 190 г/час |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Цанговый |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серебристий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 105 мм |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Да |
- Цена: 3 380 ₴










