Універсальна мобільна батарея Power Bank Joyroom T-018 30000mAh
Зовнішній акумулятор Joyroom JR-T018 ємністю 30000 мА·год входить до серії Dazzling , яка вирізняється швидким заряджанням, компактністю й універсальністю.
Особливості:
- Заощаджує час завдяки неймовірно швидкому заряджанню. Зовнішній акумулятор Joyroom JR-T018 підтримує потужність до 12 Вт і силу струму до 2,4 А.
- Ефективно захищає заряджуваний пристрій . Зовнішній акумулятор має вбудований захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання.
- Дає змогу одночасно живити два пристрої . Має два вихідних USB-порти.
- Ви можете легко перевірити рівень заряду акумулятора . На корпусі є світлодіодний дисплей.
- 30000 мАч досить, щоб зарядити ваш пристрій кілька разів
- Забезпечує широку сумісність .
- Ви можете вибрати відповідну вам ємність . Ця модель Power Bank доступна в трьох варіантах ємності: 10 000 мА·год, 20 000 мА·год і 30 000 мА·год.
Характеристики:
- Продюсер: Joyroom
- Модель: JR-T018
- Місткість: 30000 мА·год (111 Втч)
- Рівень потоку енергії: понад 80%
- Вхідний струм:
- USB-C: 5 В/2 А
- мікро-USB: 5 В / 2 А
- Вихідний струм:
- USB 1: 5 В / 2,4 А (макс. 12 Вт)
- USB 2: 5 В / 2,4 А (макс. 12 Вт)
- Матеріал: АБС, вогнестійкий ПК
- Розміри: 146,5 x 70 x 41 мм
- Вага: 613 г
- Цвет: білий
До комплекту входить:
- Зовнішній акумулятор Dazzling Series 30000 мА·год 12 Вт, білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети, От автомобильной зарядки |
| Максимальная мощность W | 12 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Дисплей |
| Разъемы | USB Type-A, micro USB, USB Type-C |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Белый |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 613 г |
| Высота | 41 мм |
| Длина | 146.5 мм |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴










