Стіл складаний Naturehike CNK2450JJ025 (80х40 см) алюміній
Стол Naturehike CNK2450JJ025 має складану конструкцію зі стільницею 80 х 40 см. Його можна використовувати для облаштування місця для приготування та приймання їжі на свіжому повітрі або як кавовий столик для організації зони відпочинку.
Особливість столу — регульована висота від 36 до 54 см. Бічні отвори призначені для фіксації похідного посуду, рушників та іншого приладдя, яке потрібно тримати під рукою.
Вертикальна стійка дає змогу встановлювати джерела освітлення над стільницею. На стійці є металевий гачок для підвішування кемпінгового ліхтаря та стандартна різь 1/4 дюйма. Висота стійки: 58 см.
Стільниця виготовлена з алюмінієвого сплаву 5052, а ніжки та стійка для ліхтарів — з алюмінію 6061. Обидва метали вирізняються корозійною стійкістю та твердістю, витримуючи навантаження до 100 кг. На ніжках є нековзні насадки для стійкості на нерівній і зневодненій поверхні.
Вага столу становить 2.6 кг за розмірів 40 х 29 х 7 см у складеному положенні. Для транспортування передбачений поліестеровий чохол з ручками.
Характеристики:
- складаний стіл Naturehike зі стійкою для встановлення ліхтарів;
- max навантаження — 100 кг;
- матеріали — алюміній 5052 і 6061;
- регульована висота 36-54 см;
- розміри — 80 х 40 см;
- вага — 2.6 кг.
Кольори в наявності: Чорний та Оливковий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Возможность регулировки опор по высоте | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал столешницы | Алюминий |
| Отверстие в столешнице для зонта | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 2.6 кг |
| Длина | 800 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Оливковый |
- Цена: 4 299 ₴










