-1%

Намет двомісний легкий Naturehike Mongar CNK2550WS016 15D Сірий Q-STORE -shopping-without-problems-
12 360 ₴
12 260 ₴
- Готово к отправке
- Код: 719028
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Намет двомісний легкий Naturehike Mongar CNK2550WS016 15D
Палатка Naturehike Mongar — це універсальна модель для трьох сезонів. Полегшена двошарова конструкція ідеальна для тривалих піших подорожей. Вона важить усього 1,53 кг, попри місткі розміри після встановлення (220 х 240 х 110 см), чого досить для відпочинку кількох людей.
Намет має двошарову структуру з надміцних і функціональних матеріалів:
- Зовнішній тент із нейлону 15D із силіконовим шаром. Матеріал вирізняється легкістю та стійкістю до механічних пошкоджень. Силікон надає додаткову водостійкість (1500 мм вод. ст.), протистоїть намокання під час короткочасних опадів, роси та туману.
- Внутрішній намет із нейлонової сітки 15D. Сітка відповідає за якісну вентиляцію простору всередині та захист від комах.
- Підлога з нейлону 20D з PU покриттям. Тканина не рветься під вагою дорослої людини, не розтягується й відштовхує вологу з землі завдяки поліуретановому покриттю (водостійкість 3000 мм вод. ст.).
- Футпринт із поліестеру 210T. Додаткова підлога слугує теплоізоляційним шаром, що зберігає комфортну температуру всередині намету незалежно від температури поверхні. Індекс водостійкості футпринту досягає 5000 мм вод. ст.
- Каркас з алюмінію Yuksom. Дуги каркаса мають діаметр 8,5 мм, що забезпечує оптимальне з'єднання гнучкості та стійкості до навантажень. Сплав легко витримує сильні пориви вітру та надає конструкції стабільності.
Намет має 2 входи та 2 просторих тамбури для зберігання змінних речей і похідного спорядження. Також є кілька вікон для вільного надходження свіжого повітря.
Розміри складаної моделі становлять Ø15 х 41 см. У комплекті є інші дрібні аксесуари, необхідні для встановлення відтяжки, кілочки та чохли для зберігання.
Характеристики:
- двошаровий намет для трьох сезонів;
- сірий колір
- місткість — двомісний;
- кількість входів — 2;
- матеріал зовнішнього тенту — нейлон 15D із силіконовим шаром (1500 мм вод. ст.);
- матеріал внутрішнього намету — нейлонова сітка 15D;
- матеріал підлоги — нейлон 20D з PU покриттям (3000 мм вод. ст.);
- матеріал футпринту — поліестер 210T (5000 мм вод. ст.);
- матеріал каркаса — алюміній Yuksom;
- є 2 вентиляційні вікна;
- розміри після встановлення — 220 х 240 х 110 см;
- розміри в складеному вигляді — Ø15 х 41 см;
- вага — 1,53 кг (1,67 кг з урахуванням дрібних аксесуарів);
- офіційна гарантія — 1 рік.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 2 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Окна вентиляции | 2 |
| Особенности палатки/тента | Антимоскитная сетка, Тамбур |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 1.67 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 1500 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 220 см |
| Ширина | 240 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 41 см |
| Длина в упаковке | 15 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Нейлон |
Информация для заказа
- Цена: 12 260 ₴









