
GPS-трекер автомобільний TkStar TK-905C 4G 20000 мА·год Q-STORE -shopping-without-problems-
4 699 ₴
- В наличии
- Код: 718978
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GPS-трекер автомобільний TkStar TK-905c 4G 20000 мА·год
GPS-трекер Tkstar TK-905c з акумулятором 20000 мА·год — це автономний пристрій, призначений для відстеження розташування різних об'єктів: автомобілів, контейнерів або інших транспортних засобів.
Основні характеристики:
- Тривала автономна робота. Завдяки потужному акумулятору ємністю 20000 мА·год трекер може працювати без підзаряджання до 240 днів у режимі очікування.
- Зв'язок. Модель працює в мережах 4G (з підтримкою 2G/GSM/GPRS/LTE), що забезпечує широке покриття та надійне передавання даних.
- Відстеження в реальному часі. Відстежувати місце розташування можна на мапі через безплатний мобільний застосунок (для iOS і Android) або за допомогою вебплатформи.
- Висока точність. Точність позиціювання становить до 5 метрів.
- Магнітне кріплення. Пристрій обладнаний потужними магнітами, які дають змогу надійно закріпити його на будь-якій металевій поверхні.
- Геозони. Можна налаштувати функцію «віртуального паркана», щоб отримувати сповіщення, коли трекер залишає або входить до заданої зони.
- Додаткові функції. Підтримуються й інші типи тривожних сигналів, наприклад, сповіщення про перевищення швидкості або вібрації.
- Історія маршрутів. Користувач може переглядати й аналізувати історію переміщень трекера за певний період.
- Водонепроникний корпус. Міцний корпус захищає пристрій від вологи та пилу IP66.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Корпус с магнитами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип GPS-приемника | GPS-трекер |
| Точность определения координат GPS до: | 5 м |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 72 мм |
| Длина | 33 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Питание | |
| Питание | Специальный аккумулятор |
Информация для заказа
- Цена: 4 699 ₴




