Стіл складаний туристичний Naturehike Simple Star T01 CNK2550JJ018 (89х60 см) вуглецева сталь
Складной стол Naturehike Simple Star T01 підходить для облаштування місця для відпочинку або приймання їжі просто неба: у кемпінгу, на пікніку або дачі. Вага 4.85 кг і чохол-сумка в комплекті спрощують транспортування моделі.
Встановлення максимально просте: розкладіть каркас і зафіксуйте стільницю зверху. Цей процес займає буквально кілька хвилин і не вимагає наявності додаткових інструментів.
Розміри стільниці 89 х 60 см пропонують достатньо місця для сервірування, готування, настільних ігор або зберігання туристичного приладдя. Висота 44.5 см робить стіл комфортним для використання в парі з кемпінговими стільцями.
Конструкція виготовлена з високовуглецевої сталі та PP. Стільниця не боїться вологи, не вбирає запахів їжі, стійка до подряпин і високих температур. Поверхня легко очищається за допомогою рушника.
Каркас витримує навантаження до 60 кг і не схильний до деформації. Х-подібна форма каркаса та нековзні накладки на ніжках підвищують стійкість столу.
Характеристики:
- складаний стіл Naturehike з нековзними ніжками;
- колір бежевий;
- max навантаження — 60 кг;
- матеріали — високовуглецева сталь, PP;
- розміри під час встановлення — 89 х 60 х 44.5 мм;
- розміри в складеному положенні — 24 х 18 х 89 мм;
- вага — 4.85 кг;
- чохол-сумка є в комплекті;
- офіційна гарантія — 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 60 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал столешницы | Сталь |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Бежевый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 4.85 кг |
| Высота | 44.5 мм |
| Длина | 89 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Размеры стола в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 89 мм |
| Глубина в сложенном виде | 18 мм |
| Ширина в сложенном виде | 24 мм |
- Цена: 2 499 ₴









