Ліжко складане ультралегке Naturehike NH19JJ006 алюміній
Кровать Naturehike має полегшену конструкцію для зручного транспортування під час поїздок за місто, відпочинку на дачі або в парку на пікніку. Вага моделі не перевищує 2.3 кг, що в поєднанні з фірмовим чохлом-сумкою для зберігання робить перенесення простим і зручним.
Складаний каркас виготовлений з алюмінієвого сплаву 7075 з неіржавкими властивостями. Міцні алюмінієві труби несприйнятливі до механічних пошкоджень і призначені для навантаження до 150 кг без ризику деформацій. Висоту ліжка можна регулювати на свій розсуд: 17 см або 38 см.
Верх зшитий з нейлону 600D. Це щільний синтетичний матеріал із гладкою поверхнею, яка протистоїть появі зачіпок і відштовхує воду.
Під час встановлення розміри ліжка досягають 190 x 65 x 38 см, чого досить для комфортного сну дорослої людини в будь-якій позі.
Характеристики:
- колір зелений;
- матеріал верху — водовідштовхувальний нейлон 600D;
- складаний каркас з алюмінієвого сплаву 7075;
- max навантаження — 150 кг;
- регульована висота 17-38 см;
- розмір у розкладеному вигляді — 190 x 65 x 38 см;
- розмір у складеному положенні — 52 x 19 см;
- вага — 2.3 кг;
- є чохол-сумка в комплекті;
- офіційна гарантія — 1 рік.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Алюминиевая труба |
| Основание спального места раскладушки | Нейлон |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 38 мм |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Комплектация | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
- Цена: 6 580 ₴










