-2%

Сабвуфер активний для автомобіля Carwals Sound K-10 10'' 150-500w Q-STORE -shopping-without-problems-
4 999 ₴
4 899 ₴
- Готово к отправке
- Код: 718924
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сабвуфер активний для автомобіля Carwals Sound K-10 10'' 150-500w
Сабвуфер активний К10 — глибокий, структурований бас завдяки двокомпонентному дифузору сабвуферного динаміка. Ультракомпактний корпус фазоінверторного типу. Високий рівень чутливості. Можливість під'єднання до будь-яких автомагнітолів, включно з моделями без RCA-виходів і штатними головними пристроями, без їх доробки або заміни (можливість під'єднання за входом високого рівня).
Пристрій можна під'єднати до будь-якої автомобільної магнітоли.
Характеристики:
- Номінальна потужність сабвуфера 300 Вт
- Пікова потужність сабвуфера 500 Вт
- Опір сабвуфера 4 Ом
- Тип сабвуфера Активний
- Типорозмір сабвуфера 10" (25 см)
- Чутливість сабвуфера 93 дБ
- Розмір 300х350х200мм
Комплектація
- Сабвуфер
- Дроту для під'єднання
- Паковання
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Кросс-номери | K-10 |
| Импеданс | 4 Ом |
| Максимальная мощность | 500 Вт |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сабвуфер |
| Типоразмер | 10" |
| Чувствительность | 93 дБ |
| Корпус сабвуфера | |
| Длина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 899 ₴



