Тестер цифровий автоматичний FS-301С 6000біт мультиметр із термопарою ліхтариком і Powrbank (АКБ)
Тестер FS-301C — це цифровий мультиметр, який пропонує широкий спектр функцій для вимірювання різних електричних параметрів.
Основні особливості:
- Багатофункціональність: Вимірює опір, струм, напругу, ємність та індуктивність.
- Захист від перевантаження: Автоматично попереджає, коли вимірюване значення виходить за допустимий діапазон, гарантуючи безпеку та надійність вимірювань.
- Висока точність: Має високу точність і роздільну здатність (до 6000 відрахунків), що робить його придатним як для професіоналів, так і для аматорів.
- Зручність і портативність: Компактний і легкий корпус дає змогу легко переносити та використовувати його в різних умовах.
- батарея, що перезаряджається: Обладнаний акумулятором з USB-портом, що забезпечує безперервну роботу.
Комплексні можливості вимірювання: Мультиметр дає змогу вимірювати різні електричні параметри, як-от:
- Опір
- Постійний і змінний струм
- Постійна та змінна напруга
- Місткість
- Індуктивність
Характеристики:
- Напруга постійного струму (DCV): до 1000 В з точністю ± (0,5% + 3).
- Напруга змінного струму (ACV): до 750 В з точністю ± (0,5% + 3).
- Постійний струм (DCA): до 10 А з точністю ± (2% + 30).
- Дисплей: 6000 відліків.
- Живлення: Акумулятор, заряджається через USB-порт.
- Захист: Захист від перевантаження за діапазоном.
- Розміри: приблизно 76 x 35 x 152 мм.
- Вага: Приблизно 380 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Общие | |
| Вес | 0.38 кг |
| Высота | 152 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Длина | 35 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 °С |
| Минимальная рабочая температура | 0 °С |
| Питание | Батарейки аккумуляторного типа |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 73 мм |
| Измерение напряжения | |
| Единицы измерения переменного напряжения | В |
| Единицы измерения постоянного напряжения | В |
| Максимальный диапазон переменного напряжения | 750 |
| Максимальный диапазон постоянного напряжения | 1000 |
| Измерение тока | |
| Единицы измерения постоянного тока | А |
| Максимальный диапазон постоянного тока | 10 |
| Монитор | |
| Цвет символов | Черный |
| Цвет фона | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 549 ₴








