Тестер цифровий FS898C 6000біт автоматичний мультиметр АКБ
Живлення — АКБ
CZD FS898C — це цифровий мультиметр із функцією автоматичного визначення діапазону. Пристрій обладнаний літієвою батареєю, що перезаряджається, та портом USB-C.
Інтелектуальний цифровий мультиметр FS898C має вигляд смартфона з великим 2,9-дюймовим РК-екраном, тому його легко читати, і він портативніший, ніж інші мультиметри. Він також живиться від літієвої батареї, що перезаряджається, і являє собою вдосконалений мультитестер, призначений для безпечного та точного використання електриками на робочих місцях або людьми, яким потрібен більше можливостей, ніж у стандартного вимірювального інструменту. Він не тільки практичний, але й простий, зручний і швидкий завдяки своїм потужним функціям, які дають змогу вимірювати змінну або постійну напругу, опір, ємність і температуру.
Крім того, цей вимірювач має більше функцій, як-от перевірка безконтактної напруги, перевірка лінії під напругою, перевірка діодів, виявлення цілісності ланцюга, перевірка батареї, утримання даних, автоматичне вимкнення живлення, підсвітка РК-дисплея, спалах тощо.
Основні особливості:
- Дисплей — має великий РК-екран із підсвіткою, що полегшує зчитування показань в умовах низької освітленості.
- Вимірювання — здатний вимірювати змінну та постійну напругу (до 600 В), опір, місткість, частоту, температуру, а також виконувати тест діодів і перевірку цілісності ланцюга.
- Безпека — обладнаний функцією безконтактного визначення напруги (NCV) для виявлення наявності напруги без прямого контакту з дротами.
- Додаткові функції — пристрій має функцію утримання даних (Data Hold), автоматичне вимкнення живлення й ліхтарик
Характеристики:
- Номер моделі — FS898C
- Діапазон вимірювання напруги — 0В-600В
- Розміри — 70 мм*20 мм*146мм
- Діапазон вимірювання ємності — 0F-60mF
- Діапазон вимірювання індуктивності — 10 Гц-10 МГц
- Діапазон вимірювання опору 0 Ом-60 МОм
- Робоча температура — 0℃-40℃
- Матеріал — ABS+Електронні деталі
- Колір — Чорний + Червоний
- Графи 6000
- T-RMS - Да
- Джерело живлення — Акумуляторна батарея 200 мА
- Відтворення — 2,9-дюймовий РК-екран із підсвіткою
- Особливість — Автоматичний вибір діапазону
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Общие | |
| Высота | 146 мм |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Длина | 20 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 °С |
| Минимальная рабочая температура | 0 °С |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 70 мм |
| Измерение емкости | |
| Единицы измерения емкости | нФ |
| Максимальный диапазон емкости | 60 |
| Минимальный диапазон емкости | 0 |
| Измерение напряжения | |
| Единицы измерения переменного напряжения | В |
| Единицы измерения постоянного напряжения | В |
| Максимальный диапазон переменного напряжения | 600 |
| Максимальный диапазон постоянного напряжения | 600 |
| Минимальный диапазон переменного напряжения | 0 |
| Минимальный диапазон постоянного напряжения | 0 |
| Измерение сопротивления | |
| Единицы измерения сопротивления | Ом, МОм |
| Максимальный диапазон сопротивления | 60 |
| Минимальный диапазон сопротивления | 0 |
- Цена: 1 329 ₴







