-5%

Динаміки автомобільні Maink MA-650 6.5 inch coaxil 2way 500W Q-STORE -shopping-without-problems-
2 049 ₴
1 949 ₴
- Готово к отправке
- Код: 718872
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Динаміки автомобільні Maink MA-650 6.5 inch coaxil 2way 500W
Автомобільні динаміки Maink MA-650 об'єднують доступну ціну, стильний дизайн і якісне звучання. Вони стануть чудовим вибором для автолюбів, які прагнуть отримати насичений звук без зайвих витрат.
Модель вирізняється широким діапазоном відтворення, глибоким басом і динамічним звучанням, що досягається завдяки високій чутливості та новим дифузорам.
Колонки Maink MA-650 подарують вам гучний, чистий і приємний звук, підкреслять інтер'єр салону та зроблять кожну поїздку комфортнішою.
Технічні характеристики:
- Напруга 12 В
- Дизайн динаміків — Каоксиальний
- Матеріал — АБС
- Номер моделі — МК-650
- Модель автомобіля — 6,5 дюйма
- Розмір — 6,5 дюйма
- Тип — Автомобільна акустика
- Максимальна потужність — 500 Вт
- Рамка - 6,5" Сталь із чорним забарвленням
- Магніт Неодим
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Кросс-номери | MA-650 |
| Вид сабвуфера | Пасивный |
| Импеданс | 4 Ом |
| Количество динамиков | 4 шт |
| Количество полос | 2 |
| Максимальная мощность | 500 Вт |
| Максимальный диапазон частоты | 22000 Гц |
| Материал магнита | Неодим |
| Минимальный диапазон частоты | 65 Гц |
| Номинальная мощность | 60 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коаксиальная АС |
| Типоразмер | 6,5" |
| Форма | Круглая |
| Чувствительность | 92 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 1 949 ₴






