
Багатофункціональний армійський рюкзак 45 л (Зелений) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 799 ₴
1 699 ₴
- Готово к отправке
- Код: 718832
Багатофункціональний армійський рюкзак 45 л
Рюкзак тактичний 45 л чудово підходить для військових, полювання, риболовлі, туристичних походів, подорожей і спорту. Рюкзак виготовлений із міцної тканини Oxford. Ергономіка рюкзака та матеріали дають змогу зберігати його форму незалежно від завантаження. Зручна та надійна кріпича ременів і лямок сприяє надійній фіксації рюкзака на спині та комфортному його використанню навіть за потреби швидко пересуватися. Рюкзак об'ємом 45 л — це ергономічний рюкзак, призначений для коротких виходів і ідеально підходить як для польових, так і для міських умов.
Кількість відділень: 2 великі та 2 додаткові в передній частині відділення.
Особливості рюкзака:
- ергономічні, м'які плечові ремені;
- кріплення для додаткових речей (система MOLLE);
- регульований за довжиною пояс, забезпечений застібкою фастекс;
- міцні стропи;
- ущільнений м'який шар для рівномірного розподілу навантаження на спину
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Вага 2 кг
- Об'єм 45 л
- Матеріал Оксфорд
- Колір Зелений
- За типом конструкції М'який
- Кількість лямок 2
- Особливості
- Водовідштовхувальне просочення,
- Поясний ремінь,
- Бічна стяжка
- Система підвіски Molle,
- Шлейки анатомічної форми
Габаритні розміри
- Висота 45 см
- Ширина 30 см
- Довжина: 30 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Оксфорд |
| Объем | 45 л |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Лямки анатомической формы, Анатомическая конструкция, Боковая стяжка, Система подвески Molle, Поясной ремень |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 45 см |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
- Цена: 1 699 ₴








