Набір барісти Wacaco Nanopresso Barista Kit 120 мл для Nanopresso (чашка кошика адаптер)
Набір Barista Kit доповнює можливості кавоварки Wacaco Nanopresso, перетворюючи її на функціональну міні-кавомашину. Якщо ви хочете розширити можливості кавоварки, щоб готувати не лише еспресо, а й інші напої на основі кави, — цей набір створений саме для вас!
У комплекті є все необхідне для кавового ритуалу:
- кошики на 16 г – 2 шт
- додатковий кошик на 8 г
- адаптер
- резервуар для води на 120 мл
- велика чашка
За допомогою цього комплекту ви можете готувати повноцінний подвійний еспресо з насиченим смаком та густою пінкою, а також інші напої: лате, капучино та американо.
Комплект Barista Kit призначений для використання лише з кавоваркою Nanopresso та не сумісний з іншими моделями Wacaco.
Характеристики:
- набір аксесуарів для кавоварки Wacaco Nanopresso;
- місткість кошиків – 16 г / 8 г;
- обʼєм резервуара – 120 мл;
- матеріали – нержавіюча сталь, PP, PBT;
- розміри – 62 х 62 х 150 мм;
- вага – 270 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вид запчасти | Аксессуары для кофеварок |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.270 г |
| Высота | 6.2 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 15 см |
| Объем | 120 л |
| Тип | Набор аксессуаров |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 6.2 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴




