Домашній кінотеатр проектор Amovfilm 1080P Full HD
Домашній кінотеатр проектор Amovfilm - це ультрасучасний світлодіодний проектор нового покоління, створений для тих, хто хоче насолоджуватися великим екраном будь-де: вдома, в офісі, під час презентацій або навіть у поїздках. Його головне призначення – забезпечити комфортний перегляд фільмів, серіалів, презентацій чи ігор без необхідності у великій кількості техніки. Перевага проектора – це якісне зображення 1080P Full HD у поєднанні з потужною яскравістю, автофокусом та компактним дизайном, вбудованими стереодинаміками, пультом дистанційного керування та знімним кронштейном для дому, що робить його зручним у використанні в будь-яких умовах.
Характеристики:
- Тип монтажу: Кріплення на стіл
- Технологія дисплея: LCD-дисплей
- Функція відеопроектора: Готовий до 3D
- Режим харчування: Джерело живлення
- Специфікація вилки: Вилка європейського стандарту
- Бренд: AMOVFILM
- Властивості батареї: Без батареї
- бездротова власність: ні
- Лазерні продукти: Без лазера
- Роздільна здатність дисплея: 1920x1080 full hd 1080p
- Екран 254.0 см
- Лампа на 30 000 годин роботи
- Підтримка 3D
- Фактичне напруження: 100-240V
- Яскравість ANSI: 20lm
- Тип контролера: Пульт
- Тип підключення: USB, смартфон та планшет
- Рідний дозвіл: 320×240
- Співвідношення сторін: 16:9
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Интерфейсы | USB |
| Вид | Портативная |
| Вид товара | Проектор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Цвет корпуса | Белый |
| Особенности | 3D-режим, Встроенные динамики |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 48 мм |
| Глубина | 86 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Изображение | |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Лампа | |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Тип лампы | LED |
Информация для заказа
- Цена: 1 749 ₴










