
Бінокль Boshile 7х50 коло з далекомірною сіткою та компасом (Зелений) Q-STORE -shopping-without-problems-
8 199 ₴
8 099 ₴
- Готово к отправке
- Код: 718583
Бінокль Boshile 7х50 коло з далекомірною сіткою та компасом
Бінокль Boshile Navy Green 7x50 з компасом - це тактичний бінокль виконаний у міцному прогумованому корпусі.Компас та тактична сітка дозволяють більш ефективно орієнтуватися на місцевості та приблизно визначати відстань до об'єктів. Високоякісні кінокамерні лінзи Bak-4 з багатошаровим покриттям та азотне наповнення здатні забезпечувати чітке зображення за будь-яких умов.
Особливістю моделі є її плавучість та невибагливість до погодних умов.Нейлонова сумка для зберігання та носіння бінокля входить у комплект, а гумові заглушки на об'єктиви та окуляри убезпечать їх від пошкоджень та забруднення в польових умовах.Регулювання чіткості бінокля проводиться кожного окуляра окремо і дозволить досягти максимальної чіткості картинки.
Технічні характеристики:
- Виробник: Boshile
- Кратність: 7Х
- Лінза: Bak-4
- Тип призми: Porro
- Діаметр об'єктива: 50 мм
- Дальномірна сітка: так
- Компас: так
- Фокусування: індивідуальне
- Корпус: Металевий прогумований (Вологозахищений)
- Поле зору на відстані 1000 м: 132 м
- Кутове поле зору: 7.5°
- Габарити: 20 см (ширина) х 14 см (довжина) х 6 см (товщина)
- Вага: 1100 г
У комплекті:
- Бінокль Boshile 7x50;
- Нейлонова сумка;
- Кришка для окулярів;
- Шнурок для носіння;
- Серветка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 1.1 кг |
| Водостойкость | Да |
| Высота | 60 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр объектива | 50 мм |
| Длина | 140 мм |
| Максимальная кратность | 7 х |
| Материал корпуса | Прорезиненный металл |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 200 мм |
- Цена: 8 099 ₴








