Автомобільний монітор для камери заднього виду Car DVR 9 дюймів 800х480 з пультом і рамкою підголівника
Дані монітори проводилися заводом на замовлення.
Головні переваги:
- У наших моніторів встановлено якісну матрицю з реальною роздільною здатністю 800 на 480.
- Матриця не має засвітів та повітряного прошарку, відмінний кут огляду, не інвертує кольори.
- Висока яскравість та можливість зміни сторін відображення, що дозволяє встановити його будь-якою стороною.
- 2 виходи під тюльпан із можливістю перемикання кнопкою на моніторі, з пульта або сигнальним проводом.
- Підходить для тепловізора та камер спостереження.
- Працює з напругою 12-24в
Особливості:
- Автомобільний монітор призначений для підключення різних відео джерел, наприклад камери заднього виду.
- Для них є два виходи з можливістю перемикання.
- Настановний кронштейн дозволяє відрегулювати кут нахилу.
- А також швидко зняти монітор із кріплення.
- Керування здійснюється за допомогою пульта або вбудованих кнопок.
Параметри:
- кнопки керування
- регулювання контрасту, яскравості, гучності, мови і т.д.
- пульт дистанційного керування
- автоматичне увімкнення/вимкнення при включенні камери заднього виду
- ніжка-кріплення на двосторонньому скотчі
- простота встановлення
- можливість встановлення у будь-якому зручному місці
Характеристики:
- Робоча напруга: 12v 24v
- Роздільна здатність Led монітора: 1024x600
- Розмір екрану: 9 дюймів (16:9 4:3)
- Система кольоровості: NTSC/PAL
- Відео вхід: AV1,AV2
- Розміри: 230х150x30мм
Комплектація:
- 1 х Автомобільний Монітор 9"
- 1 х кронштейн
- 1 x рамка
- 1 X Пульт
- 2 X Провід для підключення
- 1 x Фірмова упаковка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Поддерживаемые форматы | AVI |
| Совместимость с моделью | Primera |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 9 дюйм |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 480 ₴





