
Лазерний рівень Deko 3D (12 ліній) + магнітний кронштейн + штатив 2.1м Зелений промінь Відкалібрований нівелір Q-STORE
3 529 ₴
- Нет в наличии
- Код: 718527
Лазерний рівень Deko 3D (12 ліній) + магнітний кронштейн + штатив Зелений промінь Відкалібрований нівелір
Професійний лазерний рівень Deko 3D має яскраву і тонку лінію зеленого кольору. Дальність 50м/
Штатив 2.1м у подарунок.
Усі лазерні рівні проходять передпродажну перевірку, у разі потреби калібруються і виставляються точно до заводських стандартів, щоб клієнт отримав готовий до роботи прилад.
Професійний лазерний рівень DEKO 3D 12 ліній, що самонівелюється, чітка зелена лінія.
Прилад відкалібрований залежно від пристрою маятника, якості юстирувальних гвинтів ви отримуєте точність 1мм на 10м! Середня похибка на рівнях DEKO становить 1мм на 10м, що краще, ніж у BOSCH.
На кожному приладі йде заводський лейбл DEKO, що підтверджує їхню оригінальність!
Професійний лазерний рівень Deko 3D 12 ліній - самонівелююча, чітка зелена лінія. Лазерний рівень має три лазерні вікна, кожне вікно запускає чотири лазерні лінії, він може повністю покрити весь простір (360 °).
Особливості:
- Працює від мережі або акумулятора
- Із захистом від пилу та бризок IP54
- Автоматичне вирівнювання
- Світить у різних площинах
- Покрити простір на 360 °
- Індикатор рівня заряду
- Сумка-кейс із ремінцем
- Дистанційний пульт
- Колір променя – зелений
- Висока точність
- Поворот на 360 °
- Легка вага
Характеристики:
- Колір променя - Зелений.
- Кількість ліній – 12
- Живлення — Мережа/Акумулятор
- Робочий діапазон – 40 м
- Похибка виміру - 0,2 мм
- Тривалість вирівнювання – 4 с
- Кут самовирівнювання – 4°
- Різьблення для штатива - 1/4"
- Товщина лінії – 2 мм.
- Пухирцевий рівень - Так
- Регульовані опори - Так
- Упаковка.
- Акумулятор Li-ion 4000 mAh
- Розміри – 130х80х130 мм
- Вага – 1,2 кг.
Комплектація:
- Лазерний рівень Deko 3D
- Сумка-кейс із ремінцем
- Li-ion акумулятор 4000 mAh
- Зарядний пристрій
- Захисні окуляри
- Міні штатив
- Дистанційний пульт
- Магнітний кроyштейн
- Металева пластина
- Інструкція
- Штатив 2.1м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 1.2 кг |
| Время автоматического нивелирования | 3 сек |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Напряжение аккумулятора | 4 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Погрешность измерения | 1 мм/м |
| Рабочий диапазон | 50 м |
| Рабочий диапазон с приемником | 100 м |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Угол самовыравнивания | 3 град. |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Работа в наклонном положении | Да |
| Сигнализация разгоризонтовки | Да |
| Габариты | |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
| Штатив | Да |
- Цена: 3 529 ₴







