-7%

Чоловіча електробритва стайлер LK-9800 із насадками Q-STORE -shopping-without-problems-
1 349 ₴
1 249 ₴
- Готово к отправке
- Код: 718483
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чоловіча електробритва стайлер LK-9800 із насадками
Електробритва стайлер LK-9800 - роторна система гоління, 5 голів для гоління, сухе і вологе гоління, живлення: від акумулятора, час автономної роботи 60 хв, плаваючі головки, рухомий блок для гоління, 3 додаткові насадки:
- триммер для носа та вух,
- масажна насадка,
- очищаюча насадка для обличчя.
Характеристики:
- Модель: LK-9800
- Тип бритви: роторна
- Матеріал корпусу: пластик
- Заряджання від мережі 220 В
- Час заряджання акумулятора: до 1.5 годин
- Тип акумулятора: Li-ion
- Робота від акумулятора: до 60 хвилин
- Сухе гоління
- Вологе гоління
- Повторення контурів обличчя
- Промивання ножів під водою
- Кількість голів для гоління: 5
- Насадки: триммер для носа і вух, триммер, масажна і очищаюча насадка
- Індикація розряджання акумулятора Led дисплей
- Розмір: 7.5х8 см.
- Вага: 161 гр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Возможность влажного бритья | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество бритвенных головок | 5 |
| Плавающие бритвенные головки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип электробритвы | роторная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.161 кг |
| Высота | 75 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Время заряда аккумулятора | 1.5 час |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Триммер | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 249 ₴




