
Газонокосарка акумуляторна Litheli живлення від павербанку Litheli 20000mAh 45W 4А SE Q-STORE -shopping-without-problems-
5 599 ₴
- Нет в наличии
- Код: 718471
Акумуляторна газонокосарка Litheli живлення від павербанку Litheli 20000mAh 45W 4А SE
Газонокосарка Litheli забезпечує швидке скошування трави та бур'янів, гарантуючи якісний догляд за газоном у дворі вашого приватного будинку та парковою зоною. Модель підходить для обслуговування невеликого саду та відкритого простору площею до 204 м2 — саме стільки газонокосарка може обкосити на одному заряді акумулятора.
Живлення від павербанка дає ще одну перевагу — повну автономність. Вам не потрібно шукати розетку та використовувати подовжувачі, які постійно плутаються під ногами. Працюйте у важкодоступних місцях вашої ділянки з комфортом, насолоджуючись портативністю інструменту та якістю його роботи, за яку відповідають надміцні леза.
Інші особливості газонокосарки Litheli:
- Робота на щітковому двигуні. Потужний двигун забезпечує швидкість холостого ходу до 3400 об/хв та ефективне споживання заряду акумулятора. Це дозволяє скоротити час покосу трави без ризику зниження продуктивності та без загрози для якості кінцевого результату.
- Точне регулювання висоти скошування. Вам доступні 5 режимів для скошування трави на різній висоті — від 25 мм до 65 мм.
- Живлення від павербанка. Це універсальний акумулятор ємністю 20000 мАгод та напругою 20В / 4А. УМБ легко встановлюється на конструкції і може заряджати інші гаджети, зокрема смартфони, ноутбуки, ігрові приставки, дрони тощо. Заряджання здійснюється через двонаправлений порт USB-C з підтримкою функції швидкого заряджання.
Газонокосарка Litheli укомплектована травозбірником об'ємом 30 л. Унікальна конструкція зворотного потоку сприяє легкому проходженню скошеної трави через вентиляційні отвори, зводячи ризик забруднення до мінімуму та підвищуючи ефективність збирання трави на 50%.
Корпус моделі важить 11 кг. Конструкція може складатися включно з ручкою, яка доповнена нековзною вставкою для кращого утримання. Розміри в робочому положенні становлять 138 х 40 х 95 см, а в складеному вигляді не перевищують 63 х 40 х 45 см, що полегшує транспортування та зберігання.
Характеристики:
- газонокосарка Litheli + УМБ 20000 мАгод з двонаправленим зарядним портом USB-C;
- напруга акумулятора – 20 В / 4 А;
- тип двигуна – щітковий;
- швидкість холостого ходу – 3400 об/хв;
- 5 варіантів висоти скошування – від 25 до 65 мм;
- об'єм травозбірника – 30 л;
- автономна робота – обробка до 204 м² території на одному заряді;
- діаметр передніх коліс – 140 мм;
- діаметр задніх коліс – 160 мм;
- розміри у встановленому положенні – 138 х 40 х 95 см;
- розміри у складеному вигляді – 63 х 40 х 45 см;
- вага – 11 кг;
- офіційна гарантія на газонокосарку – 3 роки;
- офіційна гарантія на УМБ – 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Выброс скошенной травы | Выброс в травосборник |
| Высота скашивания | 65 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Объем травосборника | 30 л |
| Рекомендуемая площадь | 204 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Скорость вращения ножей | 3400 об/мин |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Максимальное количество оборотов | 3400 об/мин |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Высота | 950 мм |
| Длина | 1380 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 5 599 ₴









